Vše o nákupu

Potřebujete poradit? Podívejte se do sekce nejčastějších dotazů (ZDE) případně nás kontaktuje (ZDE).

Realizujeme školení pro jednotlivce i skupiny. Vybrat si můžete z otevřených kurzů, které jsou dostupné v našem eshopu. Pokud máte zájem o školení na míru a chcete, abychom přijeli za vámi, kontaktujte naše oddělení zakázkových kurzů. Informace o nákupu a dalších obchodních podmínkách naleznete v následujících kapitolách:

Nejčastější dotazy

Jak získat automatickou slevu?

Zaregistrujte se do našeho klientského konta a my vám každých 14 dní zašleme nabídku zlevněných kurzů. Slevy dosahují až 40 % z původní ceny kurzu bez DPH. Seznam všech slev naleznete v tomto odkazu.

Jakým způsobem lze provést objednávku?

Pro rychlejší komunikaci preferujeme:
E-shop: Přednostně přijímáme objednávky provedené prostřednictvím formuláře v našem webovém obchodu.

Další způsoby objednání:
Tištěná přihláška: Je možné zaslat poštou, případně předat osobně v kanceláři VOX před začátkem semináře (podrobnosti zde).
E-mailem: na adresu prihlaska[zavináč]vox-kurzy.cz (nutné náležitosti naleznete zde).

 

Jak objednat zakázkové školení?

Podrobné informace a objednávky vyřizuje naše manažerka pro zakázkové vzdělávání Romana Aulická – zakazky[zavinac]vox-kurzy.cz

V čem se liší zakázkový kurz od otevřeného školení?

Otevřené kurzy mají pevně stanovený čas, místo konání a obsah školení. K dispozici jsou v e-shopu a účastnit se jich může kdokoliv.

V případě zakázkových kurzů si klient stanoví čas, místo, obsah školení, vybere si lektora a zvolí si rozsah školení. Vše s asistencí našich odborníků pro firemní vzdělávání, kteří pomáhají nastavit efektivní školící plán (vhodné pro větší skupiny a objednávky tvořené na míru).

Máte jiný termín kurzu?

Pokud vám termín kurzu nevyhovuje, podívejte se do profilu lektora, který kurz povede (lektor se zobrazuje v detailu každého kurzu hned pod nadpisem). V profilu lektora naleznete další vypsané termíny semináře.

Pokud lektor nový termín daného kurzu nemá vypsaný, pokuste se pomocí vyhledavače nalézt další kurzy na vybrané téma. Obvykle jedno téma školí více lektorů.

Pokud ani tak nenaleznete to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat. Dáme vám vědět, jestli a kdy by se mohlo školení opakovat.

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO