Nejčastější dotazy

Odpovědi na nejčastější dotazy klientů naleznete v seznamu níže. Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, co se v seznamu otázek a odpovědí nenachází, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

Po-Pá: 8:00-16:00

+420 777 741 777 info@vox-kurzy.cz

Jak získat automatickou slevu?

Zaregistrujte se do našeho klientského konta a my vám každých 14 dní zašleme nabídku zlevněných kurzů. Slevy dosahují až 40 % z původní ceny kurzu bez DPH. Seznam všech slev naleznete v tomto odkazu.

Jakým způsobem lze provést objednávku?

Pro rychlejší komunikaci preferujeme:
E-shop: Přednostně přijímáme objednávky provedené prostřednictvím formuláře v našem webovém obchodu.

Další způsoby objednání:
Tištěná přihláška: Je možné zaslat poštou, případně předat osobně v kanceláři VOX před začátkem semináře (podrobnosti zde).
E-mailem: na adresu prihlaska@vox-kurzy.cz (nutné náležitosti naleznete zde).


Jaké oddělení mám kontaktovat?

+420 226 539 670 | info@vox-kurzy.cz
Pro obecné informace o kurzech

+420 226 539 691 | prihlaska@vox-kurzy.cz
Pro registrace, změny objednávek a fakturace.

+420 226 539 672 | realizace@vox-kurzy.cz
Ohledně realizace distančních i prezenčních kurzů

+420 226 539 679 | produkty-hard@vox-kurzy.cz
Informace o obsahu hard skills kurzů.

+420 226 539 689 | produkty-soft@vox-kurzy.cz
Informace o obsahu kurzů měkkých dovedností.

Jak objednat zakázkové školení?

Podrobné informace a objednávky vyřizuje naše manažerka pro zakázkové vzdělávání Romana Aulická – zakazky@vox-kurzy.cz

V čem se liší zakázkový kurz od otevřeného školení?

Otevřené kurzy mají pevně stanovený čas, místo konání a obsah školení. K dispozici jsou v e-shopu a účastnit se jich může kdokoliv.

V případě zakázkových kurzů si klient stanoví čas, místo, obsah školení, vybere si lektora a zvolí si rozsah školení. Vše s asistencí našich odborníků pro firemní vzdělávání, kteří pomáhají nastavit efektivní školící plán (vhodné pro větší skupiny a objednávky tvořené na míru).

Máme i jiný termín kurzu?

Pokud vám termín kurzu nevyhovuje, podívejte se do profilu lektora, který kurz povede (lektor se zobrazuje v detailu každého kurzu hned pod nadpisem). V profilu lektora naleznete další vypsané termíny semináře.

Pokud lektor nový termín daného kurzu nemá vypsaný, pokuste se pomocí vyhledavače nalézt další kurzy na vybrané téma. Obvykle jedno téma školí více lektorů.

Pokud ani tak nenaleznete to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat. Dáme vám vědět, jestli a kdy by se mohlo školení opakovat.

ONLINE KURZY: kdy obdržím přístupové údaje?

Webináře (živé vysílání školení): přístupové údaje obdržíte do 15:00 jeden pracovní den před datem konání semináře. Z technických a organizačních důvodů není možné přístupy obdržet dříve.

Webináře (partnerské): v případě školení, které realizují partnerské vzdělávací společnosti získáte své přístupy do 48 hodin od chvíle, kdy obdržíme vaši platbu za školení na náš účet. Pokud nemůžete provést platbu předem, kontaktujte včas naše účetní oddělení prihlaska@vox-kurzy.cz.

Záznamy školení: přístupové údaje získáte do 48 hodin od chvíle, kdy obdržíme vaši platbu za školení na náš účet. Pokud nemůžete provést platbu předem, kontaktujte dopředu naše účetní oddělení prihlaska@vox-kurzy.cz.

ONLINE KURZY: přístupové údaje mi nedorazily.

Přístupové údaje odesíláme hromadně ve stanovený čas (viz předchozí otázka). Pokud vám ani ve vymezeném čase po provedení platby nedorazily přístupové údaje, podívejte se prosím na následující možnosti:

Hromadná pošta a spam: E-mail s přístupovými údaji se ve vaší schránce může objevit v těchto kategoriích a tím pádem ho neuvidíte v doručené poště.

Objednavatel a účastník: Pokud jste účastníkem, nemáte své přístupové údaje a zároveň kurz objednával někdo jiný, ujistěte se, jestli přístupové údaje neobdržel pouze objednavatel.

Zabezpečená e-mailová schránka: Pokud je vaše e-mailová schránka opatřena nadstandardním zabezpečením, je možné, že naše zpráva s přístupovými údaji vám vůbec nedorazila. V takovém případě kontaktujte své IT oddělení a zjistěte, jak můžete tuto situaci řešit. Pokud to bude možné, můžeme vám po domluvě přístup zaslat na vaši soukromou e-mailovou adresu.

Kontakt na oddělení realizace:

Email: realizace@vox-kurzy.cz
Tel: +420 226 539 672

ONLINE KURZY: na jaké platformě probíhá distanční výuka?

Otevřené kurzy realizujeme prostřednictvím programu ZOOM. Pro spuštění školení není nutná jeho předchozí instalace (viz manuál) a školení lze spustit ve vašem internetovém prohlížeči.

Otevřené kurzy (partnerské) jsou realizovány prostřednictvím vlastní aplikace, která se spouští v internetovém prohlížeči. Pro spuštění není nutná předchozí instalace).

Zakázkové kurzy realizujeme prostřednictvím programu, který si zvolí objednavatel. Vybrat si můžete mezi MS Teams, programem ZOOM nebo jinou aplikací po předchozí domluvě.

Záznamy školení si můžete přehrát ve vašem internetovém prohlížeči. Každý uživatel obdrží unikátní přístupové údaje, díky kterým získá přístup.

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO