1. VOX a.s.

Vzdělávání otevírá X možností

Realizujeme školení z oblasti daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a dále vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru. Oblast „měkkých dovedností“ pak zastupují témata řízení lidských zdrojů, komunikační, manažerské a prezentační dovednosti, marketing a PR, prodej a obchod, rozvoj osobních dovedností a speciální kurzy pro asistentky, office manažerky nebo sekretářky.

30 let

vzdělávací praxe

600

aktivních lektorů

9 000

proškolených klientů ročně

77

certifikovaných a akreditovaných kurzů

Vzdělávání otevírá x možností
Zdenka Vostrovská

Zdenka Vostrovská

Zakladatelka společnosti 1. VOX

1993

Právě založenou rodinnou firmu najdete na vzdělávacím trhu jako fyzickou osobu „Zdenka Vostrovská – VOX“.

1999

V tomto roce jsme se zařadili do mezinárodní databáze International Education Society Ltd. (IES).

2004

Získali jsme poprvé akreditaci MV ČR pro více než 25 vzdělávacích programů dle zákona č. 312/2002 Sb.

2021

V nezávislém auditu jsme obhájili certifikaci značky CZECH MADE. Toto ocenění v kategorii Vzdělávání dospělých držíme již od roku 1997.

Školicí prostory

Akreditace a certifikace

Jsme držiteli celkem 77 certifikací vzdělávacích programů. Z toho 48 kurzů získalo mezinárodní certifikaci International Education Society Ltd. (IES), 26 kurzů je akreditováno Ministerstvem vnitra ČR, 2 kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jeden kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Seznam všech akreditovaných a certifikovaných kurzů naleznete pod tímto odkazem.

 

Certifikace a akreditace

Celoroční program

Vzdělávací akce všech oborů realizujeme po celý rok. Kromě jednorázových kurzů připravujeme i komplexně pojaté cykly seminářů, odborné konference anebo dlouhodobé vzdělávací programy na zakázku. Pravidelně tak v našem programu můžete najít cykly seminářů Daňový profesionál, Komplexní průvodce DPH, Letní škola marketingu nebo konference Zaměstnávání cizinců, Daňový řád, E-learning a další. Pokud chcete, abychom vám dali včas vědět o našem nadcházejícím programu, můžete se u nás zaregistrovat.

O společnosti

Realizujeme školení pro jednotlivce i skupiny. Vybrat si můžete z otevřených kurzů, které jsou dostupné v našem eshopu. Pokud máte zájem o školení na míru a chcete, abychom přijeli za vámi, kontaktujte naše oddělení zakázkových kurzů.

30 let

vzdělávací praxe

9 000

proškolených klientů ročně

77

certifikovaných a akreditovaných kurzů

Projektové a dotační programy

V minulosti jsme se účastnili úspěšných dlouhodobých vzdělávacích programů a projektů z ESF (European Social Fund) v rámci operačního programu „Vzdělávání pro konkurenceschopnost“. Pokud se chcete o těchto projektech dozvědět více, klikněte zde.

Reference

Ročně proškolíme v průměru 9 000 klientů ze všech možných českých i slovenských firem. Staly jsme se dlouhodobými partnery společností jako jsou Mercedes-Benz, Kooperativa, Prazdroj, Cushman & Wakefield, Komerční banka a další.

Klientské konto

Zaregistrujte se a získejte tak možnost využívat slevy FIRST a LAST MINUTE cen, přístup k vašemu účtu, kde můžete editovat údaje o vás či vaší společnosti, a sledovat stav přihlášek na vzdělávací akce prostřednictvím e-shopu. Nadcházející kurzy se slevou až 40 % zasíláme všem registrovaným klientům jednou za 14 dní. Stačí se zaregistrovat.

Pronájem prostor a techniky

K dispozici máme 5 učeben pro více než 120 účastníků na dostupné adrese v Praze nedaleko hlavního nádraží. Pronajmout si u nás můžete i techniku pro realizaci firemních konferencí v maximální možné kvalitě, nebo vybavení pro natáčení videí v maximální studiové kvalitě, jako je toto. Podrobnosti o vybavení a ceník nalezenete na této stránce.

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO