Mgr. Tomáš Petyovský

advokát specializující se na cizinecké pracovní právo související se zaměstnáváním cizinců a imigrační právo, Petyovský & Partners Corporate Immigration s.r.o.

Tomáš Petyovský se v oblasti imigrací pohybuje již více než 9 let. Začínal v poradenské společnosti PwC a v letech 2012 – 2015 byl advokátem ve společností Deloitte. Od června 2015 je samostatným advokátem a spolumajitelem společnosti Petyovský & Partners, která poskytuje imigrační a relokační služby. Jeho kancelář je v Brně.

Hlavní specializace Tomáše spadá do oblasti pracovního a zaměstnaneckého práva, včetně cizineckého práva. Imigrační praxe zahrnuje veškeré poradenství a služby spojené s cizinci, tj. problematiku pracovních povolení, víz, pobytových oprávnění, státního občanství i souvisejících daňových otázek.

Tomáš je členem Pracovní skupiny pro ekonomickou migraci (PSEM), která je vedena pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, a která se podílí na připomínkování cizinecké legislativy. Součástí této skupiny jsou i další zástupci významných firem v ČR (PwC, E&Y, IBM, AT&T, Škoda Auto, a další).

Člen lektorského týmu 1. VOX a.s.

Mgr. Tomáš Petyovský

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO