Mgr. Tomáš Petyovský

advokát specializující se na cizinecké pracovní právo související se zaměstnáváním cizinců a imigrační právo, Petyovský & Partners s.r.o.

Tomáš Petyovský se v oblasti imigrací pohybuje již více než 9 let. Začínal v poradenské společnosti PwC a v letech 2012 – 2015 byl advokátem ve společností Deloitte. Od června 2015 je samostatným advokátem a spolumajitelem společnosti Petyovský & Partners, která poskytuje imigrační a relokační služby. Jeho kancelář je v Brně.

Hlavní specializace Tomáše spadá do oblasti pracovního a zaměstnaneckého práva, včetně cizineckého práva. Imigrační praxe zahrnuje veškeré poradenství a služby spojené s cizinci, tj. problematiku pracovních povolení, víz, pobytových oprávnění, státního občanství i souvisejících daňových otázek.

Tomáš je členem Pracovní skupiny pro ekonomickou migraci (PSEM), která je vedena pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, a která se podílí na připomínkování cizinecké legislativy. Součástí této skupiny jsou i další zástupci významných firem v ČR (PwC, E&Y, IBM, AT&T, Škoda Auto, a další).

Člen lektorského týmu 1. VOX a.s.

Mgr. Tomáš Petyovský

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Spolupracujeme

Konkurzní noviny Nicom International Education Society Incomaker Kooperativa Apogeo