Společnost VOX se stává členem skupiny GT

Vážení klienti, vážení partneři,

s potěšením Vám oznamujeme, že poradenská skupina Grant Thornton úspěšně dokončila akvizici společnosti 1. VOX a.s. Toto plánované strategické spojení představuje významný krok v rozvoji našich firem a přináší řadu výhod pro obě strany i naše klienty.

Rozhodnutí bylo učiněno s cílem posílit postavení společnosti VOX na trhu a dále rozvíjet její nabídku s ohledem na aktuální byznysové trendy. Věříme, že spojení know-how z oblasti poradenství, rozvoje a vzdělávání bude generovat nová inovativní řešení, která budou schopna uspokojovat Vaše stále se vyvíjející potřeby.

Garantujeme, že začleněním do skupiny Grant Thornton, která poskytuje komplexní služby v oblasti auditu, účetnictví, daní a manažerského a transakčního poradenství, nebude nijak narušena kontinuita služeb společnosti. Pro Vás se tedy nic nezmění.

Naším společným cílem je navázat na bohatou historii společnosti VOX, která se řadila a řadí mezi největší poskytovatele vzdělávacích programů na trhu. Chceme v této tradici pokračovat s ještě větším nasazením a přinášet nové přístupy.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na nové možnosti, které toto spojení otevírá.

S pozdravem,

Martin Zuna  

Provozní a obchodní ředitel
společnosti 1. VOX a.s.

Jiří Jakoubek

Partner Grant Thornton

Tým VOX | 4. 7. 2024

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO