Reportáž z Konference daňový řád 2023

Jak se konference líbila? Jak vypadala? A kdo jsou nejlepší řečníci? Podívejte se na naši reportáž z Konference daňový řád 2023. Na setkání daňových poradců a zástupců státní správy se sešlo 120 účastníků, pro které si připravil program tým 9 řečníků z různých částí názorového spektra odborné veřejnosti. Podrobnosti čtěte v galerii níže:

I letos reagovalo publikum na konferenci velmi kladně. Celkový dojem z konference ohodnotili účastníci průměrně známkou „1,3“. Po organizační stránce pak známkou „1,2“.
Letošní témata opět vybíral a pomáhal připravit spoluorganizátor a moderátor konference Zdeněk Burda.

Zpětná vazba publika

Moc nás těší, že drtivá většina hodnocení účastníků je velmi kladná, a že jsme i letos nasbírali mnoho „jedniček“. Uvítali jsme samozřejmě i návrhy na zlepšení, kterých se sešlo hned několik k délce programu, nebo kvalitě jednotlivých přednášek. Musíme ale uvést na pravou míru to, že kladné a záporné názory na jedno a to samé téma si často protiřečily a jednoduše řečeno: „Co se líbilo jednomu, nelíbilo se pro změnu druhému“. A to dokonce i ve chvíli, kdy účastníci pracují pro jednu a tu samou organizaci.

Připomínek a záporných reakcí jsme nasbírali řádově jednotky a vzhledem k protichůdnosti názorů i velmi kladnému hodnocení bezmála padesáti dalších účastníků nás hodnocení utvrzuje v tom, že stále dokážeme připravit konferenci jak má být. Pokud byste chtěli ke konferenci ještě něco dodat, napište nám na email: produkt@vox-kurzy.cz

Mezi účastníky byli zejména zástupci Generálního finančního ředitelství, Finančních úřadů, Úřadu vlády ČR, a dále pak zástupci firem a samostatní daňoví poradci.
Z řečníků letos opět zazářil Jiří Gottwald, který pravidelně baví publikum výběrem záludných témat a charismatickým přednesem. Se svou rozsáhlou soudní praxí připravil téma „Daňový subjekt žije i po smrti“.

Konference maximálně naplnila moje očekávání.

Michal K.
Generální finanční ředitelství

Jako vždy zábavné a poučné vystoupení – reakce na přednášku Jiřího Gottwalda. 

Jan K. 

Neméně kladně hodnotilo publikum vystoupení profesora Zdeňka Kühna, který si připravil téma „Jak správně postupovat před správním soudem v daňových věcech“.
Dobrá atmosféra panovala i během pauz. Konference je totiž jedna z mála příležitostí pro networking daňových poradců a dalších profesí z různých koutů republiky.

Jasný a přitom vysoce odborný výklad – reakce na přednášku profesora Zdeňka Kühna. 

Zuzana Š.
Generální finanční ředitelství

Zážitek slyšet – reakce na přednášku Zdeňka Kuhna. 

Mojimír H.
Finanční úřad Prostějov

Diskuzi po každé přednášce rozdmýchali řečníci mezi sebou a postupně se zapojili i účastníci z publika, kterých se téma často přímo týkalo.
Za organizátorský tým moc děkujeme za účast. A budeme se těšit na další ročník úspěšné konference!

Partneři akce

Pořadatel akce

Tým VOX | 21. 11. 2023

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO