Roman Burnus

Roman Burnus je manažerem ve společnosti Grant Thornton Tax & Accounting v oddělení mezinárodního zdanění zaměstnanců a vede mzdový tým a tým pro zdanění fyzických osob. Specializuje se na poradenství v oblasti daní a lidských zdrojů.

Profil a zkušenosti
V daňové oblasti se pohybuje již 11 let. Roman Burnus poskytuje služby korporátním klientům, především z německy mluvících zemí, ale i jednotlivým fyzickým osobám. Svým klientům poskytuje poradenství v otázkách týkajících se zdaňování mezd, zdanění příjmů fyzických osob, mezinárodního zdanění expatů, sociálního a zdravotního pojištění a zdanění stálých provozoven.
Svou kariéru zahájil ve společnosti Vorlíčková & Partners, dále působil v poradenské kanceláři Rödl & Partner, nyní pracuje se svým týmem v naší kanceláři.
Je absolventem Fakulty podnikání a managementu Vysokého učení technického v Brně. Absolvoval také mezinárodní daňové studijní programy na University of Applied Sciences and Arts Northwestern Switzerland v Basileji a Technische Universität v Drážďanech.

Jazykové znalosti – čeština, angličtina, němčina, polština

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO