Mgr. Veronika Odrobinová

PARTNER – Veronika Odrobinová je partnerkou ve společnosti GT Legal a vede pracovněprávní tým. Specializuje se na poradenství v oblasti pracovního a obchodního práva.

Veronika Odrobinová je advokátkou, která se ve své praxi zaměřuje zejména na pracovní právo, bankovní a finanční právo, fúze a akvizice a právo obchodních společností. Veronika je zakládající partnerkou advokátní kanceláře GT Legal. Předtím působila více než 20 let v několika mezinárodních advokátních kancelářích.

Veronika Odrobinová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studovala rovněž na Université des sciences sociales v Toulouse. Vedle advokátní praxe se věnuje rovněž publikační a přednáškové činnosti, mj. přednáší pro vzdělávací agenturu VOX, nakladatelství Forum a je spoluautorkou komentáře k zákoníku práce nakladatelství C.H. Beck (2018).

Veronika je doporučena mezinárodním žebříčkem Chambers pro pracovní právo. Také je zprostředkovatelem kolektivních sporů jmenovaným Ministerstvem práce a sociálních věcí a místopředsedkyní spolku Czech Employment Lawyers Association, který sdružuje advokáty specializované na pracovní právo.

Mgr. Veronika Odrobinová

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

7. 8. 2024

Online

3 hod

2 290 Kč

cena bez DPH

Online + záznam 1 + 1

25. 9. 2024

Praha

4 hod

2 490 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

25. 9. 2024

Online

4 hod

2 490 Kč

cena bez DPH

Online + záznam

15. 10. 2024

Praha

3 hod

2 290 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO