Mgr. Martin Bartoň

Deloitte Legal; zabývá se závazkovým právem a právem duševního vlastnictví s důrazem na právo autorské, právo informačních technologií a právo technologií

Martin Bartoň působí jako advokát ve společnosti Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář. Vystudoval právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně.

Martin se zaměřuje na problematiku práva duševního vlastnictví s důrazem na právo autorské, právo informačních technologií a právo závazkové. V rámci své každodenní práce poskytuje komplexní právní podporu klientům na denní bázi. Nejen během studií, ale i po nich se Martin stal autorem či spoluautorem několika odborných publikací z oblasti autorského práva a práva odpovědnosti ISP.

Před svým působením v Deloitte Legal Martin získával více než 3 roky zkušenosti v jedné z předních tuzemských kanceláři se zaměřením na problematiku IT práva a práva duševního vlastnictví. Nyní je Martin součástí týmu zaměřujícího se na oblast práva duševního vlastnictví a ICT práva a je členem České advokátní komory.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO