Mgr. Martin Bartoň

Deloitte Legal; zabývá se závazkovým právem a právem duševního vlastnictví s důrazem na právo autorské, právo informačních technologií a právo technologií

Martin Bartoň působí jako advokát ve společnosti Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář. Vystudoval právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně.

Martin se zaměřuje na problematiku práva duševního vlastnictví s důrazem na právo autorské, právo informačních technologií a právo závazkové. V rámci své každodenní práce poskytuje komplexní právní podporu klientům na denní bázi. Nejen během studií, ale i po nich se Martin stal autorem či spoluautorem několika odborných publikací z oblasti autorského práva a práva odpovědnosti ISP.

Před svým působením v Deloitte Legal Martin získával více než 3 roky zkušenosti v jedné z předních tuzemských kanceláři se zaměřením na problematiku IT práva a práva duševního vlastnictví. Nyní je Martin součástí týmu zaměřujícího se na oblast práva duševního vlastnictví a ICT práva a je členem České advokátní komory.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

Konkurzní noviny Nicom International Education Society Incomaker Kooperativa Apogeo