Lenka Jedličková

lektorka, konzultantka

Sama si prošla komunikací doslova od píky. Jako operátorka retenčního oddělení, obchodnice, manažerka obchodního týmu a spolumajitelka call centra. Následoval např. dlouhodobý projekt v bankovním sektoru s cílem vytvořit profesionální klientský servis. Na základě těchto bohatých zkušeností a důrazu na praktický trénink, jsou její workshopy pro účastníky velmi intenzivní, interaktivní a na první pohled zaujmou energií, kterou vkládá do své práce.
Dále se věnuje obchodu a vyjednávání, mezi nástroji pro práci s klienty má i koučování. Pomáhá obchodníkům, manažerům a konzultantům vyjadřovat se efektivně a dosahovat užitečných výsledků s důrazem na lidskost a zároveň profesionalitu.
Pomáhá vytvářet a udržovat kvalitní vztahy, založené na důvěře, otevřenosti a vzájemném respektu nejen směrem ke klientovi, ale i ve firemním prostředí. Zde se zaměřuje na rozvojové a změnové projekty s cílem objevit zdravější způsoby myšlení a chování napříč celou organizací. Je partnerkou pro majitele a ředitele, kteří chtějí zvyšovat efektivitu své společnosti. Členka externího lektorského týmu 1. VOX a.s.

Lenka Jedličková

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

25. 6. 2024

Praha

6 hod

5 490 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

10. 9. 2024

Praha

6 hod

5 490 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

13. 11. 2024

Praha

6 hod

5 490 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO