Pavel Postl

Senior partner, Transactions, PKF APOGEO Transaction

Pavel nastoupil do skupiny PKF APOGEO v roce 2014 z daňového oddělení mezinárodní advokátní kanceláře, kde se zaměřoval na přeshraniční zdanění a vstup investorů na trh. Po nástupu do skupiny PKF APOGEO se věnoval zejména oblasti podnikových přeměn a daňovému strukturování. Pavel je odpovědný za vedení strategických M&A projektů, rozvoj služeb v oblasti transfer pricingu a nastavení investičních i rodinných holdingových struktur.
Své zkušenosti postupně předával transakčnímu týmu. V roce 2018 byl jmenován partnerem pro oblast transakcí. Spolu s ostatními odborníky se aktuálně stará zejména o rozvoj a edukaci v oblasti transfer pricingu, řešení ochrany majetku a nástupnictví formou fundací a svěřenských fondů. Problematiku přeměn, fundací i M&A nadále aktivně přednáší. V roce 2023 se stal senior partnerem.
Pavel vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu podnikohospodářskou, se specializací na finance podniku. Aktivně přednáší na odborných seminářích na 1. VOX a vysokých školách.

Pavel Postl

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO