Daňové přiznání 2023 bezchybně a včas

Chcete mít jistotu perfektního daňového přiznání 2023? V aplikaci DAUČ najdete souhrn všech důležitých informací, které k sestavení přiznání potřebujete.

Jaké termíny musíte dodržet, kdy musí daňové přiznání podat zaměstnanec, jak se vyhnout progresivnímu zdanění nebo jaké uplatnit slevy – to jsou klíčová témata, na která tu najdete odpověď.

Vlastníte auto nebo nemovitost k podnikání nebo řešíte příjmy ze zahraničí? Pak vás budou zajímat články od předních expertů, jak majetek i příjmy správně zdanit.

Za pozornost také stojí podrobně komentovaný přehled novel zákona o daních z příjmů přijatých v roce 2023, které mohou ovlivnit daňové přiznání fyzických osob – v něm si totiž přesně zkontrolujete, jestli vám nějaká změna neunikla.

Na závěr nechybí ani tipy, jak napsat na finanční úřad žádost o posečkání daně nebo jak reagovat na výzvu, když nebude přiznání podáno včas.

Už nemusíte strádat nad daňovými formuláři a pravidly – s aplikací DAUČ a jejími odborníky budete mít daňové přiznání pod kontrolou.

Zvýhodněná nabídka pro klienty VOX: Až do 31. 3. 2024 můžete předplatné aplikace DAUČ zakoupit s 15% slevou! Stačí v objednávce zadat slevový kód VOXBREZEN2024. Sleva se vztahuje na předplatné MASTER a PREMIUM.

Tým VOX | 11. 3. 2024

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO