Certifikát kvality CZECH MADE obhájen

Společnost VOX tento rok opět obhájila značku české kvality CZECH MADE a touto událostí potvrdila, že spokojenost zákazníků se službou Vzdělávání dospělých je na velmi vysoké úrovni.

Společnost kontinuálně zlepšuje své služby a v reakci na poptávku trhu realizuje školení jak prezenčně, tak v online podobě. Nejen díky tomu úspěšně překonala náročné období, které bylo vlivem celospolečenské situace a inflační krize pro vzdělávací trh nepříznivé. Přesto si dokázala udržet nejvýznamnější zákazníky, špičkové lektory, vysokou profesionalitu pracovníků a ekonomickou stabilitu.    

Hodnocení k získání značky kvality CZECH MADE bylo provedeno na základě následující metodiky: 

  • vypracování sebehodnotící zprávy 
  • realizace hodnocení zástupci CZECH MADE na místě 
  • a také pomocí elektronického dotazníkového šetření spokojenosti zákazníků.

Všechny části hodnocení kvality zvládla společnost VOX na jedničku a díky výborným výsledkům se svou službou “Vzdělávání dospělých” splnila všechna kritéria k opětovnému udělení značky kvality. Tuto certifikaci společnost pravidelně obhajuje již od roku 1997 celých 26 let. 

„Průzkum spokojenosti zákazníků přinesl velmi dobré výsledky. Jsem hrdá, že naše společnost poskytuje vzdělávací služby stále na vysoké úrovni a tuto laťku určitě neplánujeme snižovat. Právě naopak, je to pro nás hnací motor, být ještě lepší.“ uvedla ředitelka společnosti s 30letou tradicí Zdenka Vostrovská.  

VOX je ryze česká vzdělávací a poradenská společnost založená v roce 1993. Společnost nabízí veřejné i zakázkové vzdělávací akce v oblastech daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a dále také realizuje vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru. V oblasti „soft skills“ se společnost věnuje tématům, jako jsou řízení lidských zdrojů, komunikační, manažerské a prezentační dovednosti, marketing a PR, prodej a obchod, rozvoj osobních dovedností a speciální kurzy pro asistentky, office manažerky, sekretářky a recepční.  

Tým VOX | 15. 6. 2023

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO