Konference daňový řád

Každým rokem na podzim pořádáme naši úspěšnou konferenci zaměřenou na nejaktuálnější sporné otázky mezi daňovými subjekty a státní správou se zaměřením na správu daní.

Určeno

Pro daňové a účetní poradce, pracovníky státní správy a další odbornou veřejnost.

Program

U vybraných témat nabízíme místo samostatného přednášejícího více lektorů z „opačných stran barikády“ (soudce, daňový poradce, pracovník státní správy) pro zajištění více úhlů pohledu na danou problematiku.
Snahou konference je snažit se nalézt hranice mezi potřebou státní správy zajistit řádný výběr daní na straně jedné a zachování práv daňových subjektů na straně druhé.

Pohledem soudce Nejvyššího správního soudu i daňového poradce probíráme otázky pravidel pro výslechy svědků. Tato problematika je velmi aktuální, protože se finanční úřady stále častěji nespokojují s formálně bezvadným účetnictvím, ale požadují i další důkazy pro tvrzení daňových subjektů a právě svědci jsou důležitým zdrojem těchto důkazů.

Kompletní program budeme včas publikovat na našem webu.

Uplynulý ročník konference úspěšně proběhl online. Pevně doufáme, že další ročníky opět proběhnou v prezenční podobě.

V tuto chvíli za sebou máme celkem 21 zakončených ročníků a stovky spokojených účastníků. Termín nadcházejícího ročníku konterence se včas dozvíte v našich aktualitách.

Spolupracujeme

International Education Society Wolters Kluwer PKF APOGEO