Připravované podzimní konference

Některá témata nelze interpretovat jednostranným pohledem a v takových případech je vhodné využít prostoru pro diskuzi ve formě konference. Vzhledem k úspěchu uplynulých podzimních konferencí s radostí publikujeme informace o letošních nadcházejících ročnících. Akce v tuto chvíli připravujeme. Registrace bude možná v nadcházejících měsících.

Konference Kolektivní vyjednávání

Konference nabízí praktická řešení a postupy pro efektivní kolektivní vyjednávání. Účastí získáte prostor pro vzájemnou výměnu zkušeností. Dozvíte se, jak postupovat ve sporech při jednání o uzavření kolektivní smlouvy a při průběžném vyjednávání s odborovými organizacemi. Budete upozorněni na časté chyby zaměstnavatelů a dozvíte se, jak se jim vyvarovat. Řečníci jsou odborníky v oblasti pracovněprávních vztahů a kolektivního vyjednávání, zástupci významných firem či odborových svazů.

Konference je určena personalistům, HR managementu, vedoucím zaměstnancům, právníkům, zástupcům odborů a podnikatelům. Setkání proběhne 17. 10. 2023. Stránku pro registraci nyní připravujeme.

…přijde mi, že tímto způsobem se lidé více uvolní a jsou ochotni se víc dělit o své zážitky a zkušenosti. Bylo to velmi přínosné, mám spoustu informací se kterými se dá pracovat. Za mě bylo setkání skvělé a jsem moc ráda, že jsem se mohla účastnit.

H. M. (Komterm, a.s.)

Konference Daňový řád

Druhá akce, kterou připravujeme bude konference Daňový řád, na které se opět zaměříme na aktuální sporné otázky mezi daňovými subjekty a státní správou s důrazem na správu daní. Cílem je hledat hranice mezi potřebou finanční správy zajistit řádný výběr daní na straně jedné a zachování práv daňových subjektů na straně druhé. Diskutující strany zastupují soudci, daňoví poradci, zástupci advokacie a pracovníci státní správy.

Účast doporučujeme daňovým a účetním poradcům, pracovníkům státní správy a další odborné veřejnosti. Seminář proběhne 13 – 14. 11. 2023. Stránku pro registraci nyní připravujeme.

…technicky opravdu super úroveň!!!!! Moc děkuji. Chtěl bych pochválit i moderátora p. Burdu, vše s grácií zvládl i v těchto podmínkách, řídil to profesionálně. Co se týká přednášejících za mě palec nahoru soudci Kuhnovi. Měl jsem trochu z tohoto stylu prezentací obavy, ale v rámci možností to vše proběhlo na vysoké úrovni.

J. Fojtík

Tým VOX | 7. 3. 2023

Spolupracujeme

Konkurzní noviny International Education Society Kooperativa Apogeo