Roman Lindauer, Dipl. Mgmt.

odborník na řízení rizik a procesní management

Roman Lindauer má za sebou vice než 25 let práce pro mezinárodní firmy (British Airways, Johnson & Johnson, KPMG, Accenture, SAP, ABB a Novartis). Svou kariéru započal v roce 1991 v oblasti finančního řízení a od roku 2003 se zabývá oblastí řízení rizik a řízení kvality. Během své profesionální praxe několikrát pracoval na strategických projektech a vedl testovací či certifikační projekty spojené se oblastí SOX404/COSO.

Studoval na VŠE, britskou Open University Business School a absolvoval jednosemestrální kurs na George Washington University. V současné době vyučuje na LIGS University či Cambridge Business School a pravidelně přednáší pro Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Je absolventem širokého spektra manažerského odborného vzdělání a stále sleduje nové trendy v oblasti compliance, interního auditu a strategického rozvoje firem. V současné době se zabývá i nezávislou lektorskou a poradenskou činností. Jeho cílem je přiblížit své znalosti a zkušenosti na základě teoretických a praktických příkladů. Jeho mottem je heslo „Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů.”

Roman Lindauer, Dipl. Mgmt.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

Konkurzní noviny Nicom International Education Society Incomaker Kooperativa Apogeo