fbpx

Ing. Radim Kolář, CISM, CRISC, CIPP/E

konzultant v oblasti ochrany osobních údajů, informační bezpečnosti a řízení rizik, pověřenec pro ochranu osobních údajů

Ing. Radim Kolář působí v oblasti ochrany osobních údajů již cca 8 let, navrhoval a implementoval DPMS (systémy pro řízení ochrany osobních údajů) pro nadnárodní společnosti s desítkami tisíc zaměstnanců, působící ve 160 zemích světa. Díky dlouholetým zkušenostem z oblasti informační bezpečnosti a IT nabízí ucelený přístup, který nekončí na rozhraní mezi právním oddělením a IT, ale který řeší informace, rizika, soukromí, práva subjektů, efektivitu procesů a použitelnost IT systémů jako jeden problém.
Radim Kolář je držitelem certifikací z oblasti Data Privacy: CIPP-E, CIPM, což je dostatečnou garancí odborné kvalifikace pro zastávání role Pověřence pro ochranu osobních údajů (tj. DPO). Dále je držitelem certifikací CRISC a CIPM od ISACA, které jej kvalifikují pro expertní řízení Informační bezpečnosti.
Ing. Radim Kolář je od roku 2014 členem programového výboru jedné z nejprestižnějších konferencí v regionu IS2 a pomáhá s výběrem témat, řečníků a přípravou programu pro tuto skvělou konferenci zaměřenou zejména na Informační bezpečnost a Data Privacy. Příležitostně publikuje v odborných periodikách (DSM, Softwarové Noviny) a webzinech (Root.cz). Více detailů naleznete na veřejném profilu na LinkedIn.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

Konkurzní noviny International Education Society Kooperativa Apogeo