Ing. Olga Ortová Šeflová

samostatná lektorka, specialistka na poradenskou a metodickou činnost v oblasti bankovnictví, se specializací na úvěrové obchody; Katedra financí a ekonomie

Má více jak dvacetiletou praxi v oblasti finančnictví, působila a působí střídavě jako vysokoškolská pedagožka a v různých manažerských pozicích v bankovním sektoru, třikrát zastávala funkci ředitelky odboru hypotečního bankovnictví (AGB, ČSOB, BACA). Od roku 2000 se navrátila k pedagogické a poradenské činnosti v oblasti bankovnictví jako nezávislý konzultant a lektor.
Je odbornou asistentkou Katedry financí a ekonomie na Bankovním institutu vysoké škole, a.s., kde se zabývá výukou předmětů „Bankovnictví“, „Specializované bankovnictví“, „Úvěrové obchody“ a „Jednání s klientem“. Na Bankovním institutu také působí jako examinátorka a předsedkyně Programové komise Certifikačního orgánu.
Externě zajišťuje lektorování kurzů prostřednictvím různých vzdělávacích společností pro banky, stavební spořitelny, finanční poradce, realitní společnosti a jiné instituce. Dále se podílí na vzdělávání začínajících podnikatelek v řadě vzdělávacích projektů ESF. 11 let působí jako členka rady STAMP – Středočeské asociace manažerek a podnikatelek. Ve své publikační činnosti se zabývá především problematikou financování nemovitostí.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

Lektor aktuálně nemá vypsaný žádný kurz

Spolupracujeme

Konkurzní noviny International Education Society Apogeo