Ing. Jaroslav Nedoma

lektor kancelářských aplikací MS Office

Jaroslav Nedoma, lektor aplikací MS Office, působí v oblasti školení pro malé i velké firmy po celé ČR od roku 2009. Kromě školení se zabývá zpracováváním analýz, statistických údajů a dalšími úkony, které souvisí s tabulkovým editorem MS Excel. Díky tomu je schopen na semináři předávat informace z praxe. Na semináři se tak setkáte s minimem teoretizování. Naučí vás řadu operací a “vychytávek”, které maximálně usnadní ovládání vašich aplikací. Na seminářích se zaměřuje hlavně na praktické příklady, které nejlépe vysvětlí danou problematiku co nejjednodušším způsobem. Je také připraven pomoci s vašimi konkrétními problémy týkající se aplikací Office přímo na semináři i mimo něj.
Jaroslav Nedoma se specializuje zejména na školení tabulkového kalkulátoru MS Excel, který školí ve firmách s různým zaměřením, ve všech úrovních pokročilosti. Rád školí jak začátečníky, tak i pokročilé uživatele. Zaměřuje se zejména na efektivitu práce a s ní související úsporu času při vykonávání jednotlivých kroků při práci s aplikací.
Kromě školení se věnuje vývoji několika webových projektů, díky kterým získává zkušenosti z obchodu, propagace a zároveň prohlubuje své znalosti v oboru IT, zejména tvorby webových stránek, databází a BI aplikací.

Ing. Jaroslav Nedoma

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

1. 3. 2022

Praha

12 hod

7 690 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

6. 4. 2022

Praha

12 hod

7 590 Kč

cena bez DPH

Prezenčně

K odběru od
30. 4. 2020

3 500 Kč

cena bez DPH

Spolupracujeme

Konkurzní noviny Nicom International Education Society Incomaker Kooperativa Apogeo