Ing. Olga Ortová Šeflová

samostatná lektorka, specialistka na poradenskou a metodickou činnost v oblasti bankovnictví, se specializací na úvěrové obchody; Katedra financí a ekonomie

Má více jak dvacetiletou praxi v oblasti finančnictví, působila a působí střídavě jako vysokoškolská pedagožka a v různých manažerských pozicích v bankovním sektoru, třikrát zastávala funkci ředitelky odboru hypotečního bankovnictví (AGB, ČSOB, BACA). Od roku 2000 se navrátila k pedagogické a poradenské činnosti v oblasti bankovnictví jako nezávislý konzultant a lektor.
Je odbornou asistentkou Katedry financí a ekonomie na Bankovním institutu vysoké škole, a.s., kde se zabývá výukou předmětů „Bankovnictví“, „Specializované bankovnictví“, „Úvěrové obchody“ a „Jednání s klientem“. Na Bankovním institutu také působí jako examinátorka a předsedkyně Programové komise Certifikačního orgánu.
Externě zajišťuje lektorování kurzů prostřednictvím různých vzdělávacích společností pro banky, stavební spořitelny, finanční poradce, realitní společnosti a jiné instituce. Dále se podílí na vzdělávání začínajících podnikatelek v řadě vzdělávacích projektů ESF. 11 let působí jako členka rady STAMP – Středočeské asociace manažerek a podnikatelek. Ve své publikační činnosti se zabývá především problematikou financování nemovitostí.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

V tuto chvíli lektor nemá vypsané žádné termíny kurzů

Spolupracujeme

Konkurzní noviny Nicom International Education Society Incomaker Kooperativa Apogeo