Ing. Josef Horák Ph.D.

specialista na finanční, manažerské účetnictví a na využití informačních technologií v oblasti finančního řízení; ŠKODA AUTO Vysoká škola – Katedra financí a účetnictví

Vystudoval Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Liberci, obor Podniková ekonomika (Ing.), v letech 2003-2006 následně absolvoval na dané fakultě doktorské studium v oboru Organizace a řízení podniků (Ph.D.). Od roku 2006 do roku 2015 působil na Katedře financí a účetnictví na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci. Kromě pedagogické a vědecké činnosti se také podílel na zpracování reportů zaměřených na hospodaření fakulty. Publikoval řadu odborných článků specializovaných na využití informačních technologií v oblasti finančního řízení podniku, dále na oblast finančního a manažerského účetnictví. V současné době se velmi zajímá o problematiku Industry 4.0.
V oblasti pedagogické se zaměřuje na obory finančního a manažerského účetnictví. Od roku 2006 do současné doby aktivně působí ve ŠKODA AUTO Vysoká škola. Na základě živnostenského oprávnění podniká v oblasti výroby bižuterie (od 1997), realizuje konzultační a poradenskou činnost (od 2015).

Ing. Josef Horák Ph.D.

Přejete si kurz na míru od lektora?

Poptat kurz

Kurzy lektora

V tuto chvíli lektor nemá vypsané žádné termíny kurzů

Spolupracujeme

Konkurzní noviny Nicom International Education Society Incomaker Kooperativa Apogeo